Dovanų kuponai

BENDROSIOS NUOSTATOS

Ši privatumo politika (toliau – Politika) reglamentuoja Julijos Anos Eskertienės valdomos elektroninės parduotuvės jaja.com (toliau – Internetinė parduotuvė) Naudotojo pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką. Prieš pradėdami naudotis Interneto parduotuve, jūs privalote atidžiai perskaityti ir susipažinti su šia Politika, kurios sąlygos taikomos kiekvieną kartą Jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ar paslaugą.

Naudodamiesi Interneto parduotuvėje teikiamomis paslaugomis, jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šios Politikos. Priešingu atveju Jūs privalote nesinaudoti Interneto parduotuvės paslaugomis.
Šią interneto parduotuvę administruoja Julija Ana Eskertienė (toliau – Duomenų tvarkytojas), individualios veiklos pažymėjimo Nr. 948400. Kontaktinis telefono numeris +370 685 80669 arba galima susisiekti el.paštu info@jaja.com

Naudotoju šioje Politikoje laikomas bet kuris fizinis asmuo, besinaudojantis Interneto parduotuvės paslaugomis.

Šios sąlygos yra taikomos nepriklausomai nuo įrenginio tipo, kurio pagalba lankotės mūsų E-parduotuvėje (kompiuteris, mobilus telefonas, planšetinis kompiuteris, ir kt.).

Duomenų tvarkytojas pasilieka teisę koreguoti Privatumo Politiką. Apie privatumo politikos pakeitimus būsite informuoti Interneto parduotuvėje, prašomi dar kartą sutikti su Privatumo Politika.

ASMENINIAI DUOMENYS

Šioje internetinėje parduotuvėje yra tvarkomi Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, telefono numeris, banko sąskaitos duomenys) yra naudojami tik paskyros registracijos formai užpildyti, prekių ar paslaugų užsakymui patvirtinti, siunčiant mums užklausos formas, grąžinant prekes. Tokie duomenis gali būti perduoti:

• OMNIVA LT UAB - Jūsų užsakymo siuntimui;
• AB Lietuvos paštas - Jūsų užsakymo siuntimui;
• UAB DPD Lietuva - Jūsų užsakymo siuntimui;
• susisiekti su užsakovu kilus klausimams susijusiems su užsakymu;
• buhalterinės apskaitos tvarkymo tikslais.

Duomenų subjektas turi teisę:

• žinoti apie savo duomenų tvarkymo procedūrą;
• susipažinti su internetinės svetainės asmens duomenų tvarkymo politika;
• reikalauti, kad neteisingai pateikti asmens duomenys būtų ištaisyti;
• pateikti prašymą gauti visus asmeninius duomenis, taip pat pateikti prašymą jo duomenis ištrinti visiškai. Tokiu atveju duomenų tvarkytojas privalo pateikti prašomus duomenis duomenų subjektui ne vėliau, kaip per vieną kalendorinį mėnesį. Duomenų tvarkytojas, gavęs Duomenų subjekto prašymą ištrinti visus duomenų subjekto duomenis, jeigu teisės aktai nenumato kitaip, įsipareigoja tai padaryti ne vėliau, kaip per vieną kalendorinį mėnesį.

SLAPUKAI

Slapukai – tai mažos apimties tekstiniai failai, saugomi Jūsų naršyklėje ar įrenginyje (kompiuteryje, mobiliajame telefone, planšetiniame kompiuteryje, ir kt.). Siekiant užtikrinti sklandų ir efektyvų el. parduotuvės veikimą, mūsų internetinėje parduotuvėje naudojami slapukai.

Svetainės veikimui būtini slapukai yra skirti tam, kad Interneto svetainė galėtų atlikti pagrindines funkcijas. Šie slapukai leidžia Jums naršyti svetainėje ir naudotis pageidaujamomis jos funkcijomis, pavyzdžiui, suteikia prieigą prie saugių konkrečios svetainės sričių;

Visada galite pakeisti nustatymus savo įrenginiuose ir ištrinti įrašytus slapukus. Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite savo naršyklėje slapukus išjungti.

TREČIŲJŲ ŠALIŲ INTERNETO SVETAINĖS

Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines, pvz., Facebook ar Instagram. Mes nesame atsakingi už jų privatumo politikas ar praktikas. Todėl naudojantis tokių trečiųjų šalių paslaugomis rekomenduojame susipažinti su jų taikomomis sąlygomis.

SUSISIEKITE

Visus prašymus, paklausimus ar skundus dėl duomenų apsaugos siųskite el. paštu info@jaja.com.